مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان در نشست صمیمی با معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مطرح نمود:
با ایثارگری و راه و روش جهادی کارکنان دامپزشکی استان، سالیانه فعالیت های گسترده ایی بر علیه بیماری های مهلک و خطرناک قابل انتقال بین انسان و دام انجام می گیرد.
دکتر کمال حیدری معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با حضور در اداره کل دامپزشکی استان، با دکتر شهرام موحدی مدیرکل دیدار و گفتگو نمود.
 ١٣٩٨/٠٢/٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستای برخورد قانونی با واحدهای غیر مجاز و حفظ و حراست از صنعت طیور انجام شد:
معدوم سازی بیش از 10 هزار قطعه مرغ رنگی غیر مجاز در شهرستان نجف آباد
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان نجف آباد گفت؛ با تلاش و پیگیری های مجدانه کارشناسان این شبکه یک واحد مرغداری غیر مجاز که مبادرت به پرورش و عرضه مرغ رنگی می نمود، شناسایی، پلمب و طیور آن به منظور جلوگیری از انتشار بیماری های واگیردار طیور معدوم گردید.
 ١٣٩٨/٠١/٢٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون تشخیص و درمان سازمان دامپزشکی کشور در آیین افتتاحیه هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت دام، طیور، دامپزشکی و آبزیان مطرح نمود:
نقش آفرینی استان اصفهان در بخش آمایش سرزمین و تامین غذا
دکتر رضاییان زاده اظهار داشت: 98 درصد داروهای دام و طیور، 95 درصد واکسن های مورد استفاده در صنعت دام و 40 درصد واکسن مورد استفاده در طیور در کشور خودمان تولید می شود.
 ١٣٩٨/٠١/٢٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
با هدف پاسخ گویی و رفع مشکلات انجام شد:
دیدار مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان با همکاران بخش خصوصی دامپزشکی شهرستان کاشان
مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان در نشست صمیمی با همکاران بخش خصوصی دامپزشکی شهرستان کاشان گفت: با یاری و همت شما عزیزان اهداف عالیه دامپزشکی درحوزه بهداشت و سلامت جامعه را پیش خواهیم برد.
 ١٣٩٨/٠١/٢٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر کل دامپزشکی استان اصفهان در دیدار با فرماندار شهرستان آران وبیدگل مطرح نمود:
قدمت ایجاد تشکیلات دامپزشکی در ایران قریب به یک قرن است
دکتر موحدی اظهار داشت: با همت و نظارت های شبانه روزی کارشناسان دامپزشکی به مرحله ی از خود کفایی در تولید فرآورده های خام دامی رسیده ایم که حفظ شرایط موجود و افزایش تولید در حوزه دام و طیور، تلاش و همکاری تمامی مسئولان را می طلبد.
 ١٣٩٨/٠١/٢٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>