• 1400/03/08 - 16:07
  • تعداد بازدید : 27
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان در بازدید از شرکت شیر پاستوریزه پگاه اصفهان بیان نمود:

افزایش سالیانه صادرات فرآورده های دامی، اهداف اقتصاد مقاومتی را به خوبی تحقق بخشیده است

دکتر موحدی با هدف توسعه و تسهیل روند صادرات محصولات لبنی در سال 1400 از شرکت شیر پاستوریزه پگاه اصفهان بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان؛ دکتر شهرام موحدی<<مدیرکل>> با تیم همراه از طرح های جدید توسعه شرکت شیرپاستوریزه پگاه اصفهان بازدید و با مدیرعامل و تیم فنی این شرکت به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

ابتدا مهندس کاشانی زاده مدیر عامل شرکت پگاه اصفهان گزارشی از فعالیت تولیدی این شرکت ارائه و محصولات جدید لبنی را معرفی نمود.

وی در بخشی دیگر به مبحث صادرات محصولات تولیدی شرکت اشاره و از حمایت های اداره کل دامپزشکی استان و شبکه دامپزشکی شهرستان شاهین شهر و میمه در خصوص تسهیل روند صادرات، صدور کد IR، اعطای مجوزهای صادراتی و... تشکر و قدردانی نمود.

مدیرعامل شرکت پگاه اصفهان نظارت کارشناسان دامپزشکی را بسیار موثر عنوان و تصریح کرد: نتیجه اجرای نظارت ها، ضمن تامین امنیت غذایی، اعتماد و اطمینان مصرف کنندگان را به صورت چشمگیری بالا می برد.

دکتر موحدی مدیرکل دامپزشکی استان نیز ضمن خداقوت به مدیریت و کارکنان این شرکت به خصوص مسئول فنی بهداشتی دامپزشکی که در زمینه بهداشت و سلامت مردم گامهای موثری بر می دارند، تصریح کرد: استان اصفهان با دارا بودن رتبه اول در تولید شیر در کشور به عنوان یک استان شاخص در صنعت دامپروری شناخته می شود و تعداد زیادی از افراد در این صنعت مشغول به خدمت و کمک به اقتصاد کشور هستند لذا لازم است با حمایت های صحیح و برنامه ریزی دقیق در جهت دستیابی به بازارهای فروش جدید و حرکت به سوی افزایش میزان صادارت این محصولات به کشورهای دیگر، علاوه بر توسعه این صنعت، باعث اشتغال پایدار شویم.

وی در بخشی دیگر به وظیفه مندی بین المللی سازمان دامپزشکی کشور در تایید بهداشت و سلامت محصولات لبنی اشاره و خاطر نشان کرد: کارشناسان مجرب دامپزشکی در حد قوانین و مقررات، مشاوره های تخصصی را در اختیار تولید کنندگان و صادرکنندگان فرآورده خام دامی و لبنی قرار می دهند.

مدیرکل دامپزشکی استان به ارتقاء کمی و کیفی محصولات این شرکت تولیدی نسبت به بازدیدهای گذشته اشاره و کسب موفقیت در زمینه صادرات در بین کشورهای منطقه را همواره مدیون تلاش گسترده و عمیق مدیران و متخصصانی دانست که دانش، تجربه و عمر گران بهای خود را سرمایه ای برای سربلندی و سازندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قرار داده اند.

دکتر موحدی در سال تولید، مانع زدایی ها و پشتیبانی ها از تلاش ها و زحمات شبانه روزی یکایک تولید کنندگان فرآورده های دامی تحت نظارت دامپزشکی استان تشکر و قدردانی و در پایان خاطر نشان کرد: افزایش سالیانه صادرات فرآورده های دامی، اهداف اقتصاد مقاومتی را به خوبی تحقق بخشیده است.

بازدید از دومین برج تولید شیر خشک، تونل های انجماد محصولات و کارخانه پنیرهای حوزه اوراسیا از دیگر برنامه های حوزه مدیرکل دامپزشکی استان و همراهان از شرکت شیر پاستوریزه پگاه اصفهان بود.

شایان ذکر است از 25 کارخانه تولید لبنیات دارای کد صادراتی IR در سطح کشور، 5 واحد در استان اصفهان استقرار دارد.

 

  • گروه خبری : اخبار شهرستان,اخبار ستاد استان,خبر,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 274276
کلمات کلیدی
prisf مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی اصفهان

prisf مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی اصفهان

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید