• 1400/03/08 - 16:21
  • تعداد بازدید : 69
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدیدمعاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان اصفهان از شبکه دامپزشکی شهرستان خمینی شهر

دکتر کشتکار و هیات همراه با حضور در محل شبکه دامپزشکی شهرستان خمینی شهر با رئیس و کارکنان این شبکه دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی خمینی شهر؛ دکتر محمد کشتکار معاون توسعه مدیریت و منابع به همراه رئیس اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات و رئیس و کارشناس اداره امور مالی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان از این شبکه بازدید نمودند.

در ابتدا دکتر سعیدجان بخش<<رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان خمینی شهر ضمن خوش آمدگوئی،گزارش مختصری از فعالیت های این شبکه در خصوص نظارت بهداشتی ، واکسیناسیون و مراکز بخش خصوصی ارائه و درادامه به بیان مشکلات و تنگناهای موجود از جمله حقوق و دستمزد، کمبود امکانات در جهت انجام وظایف مانند خودرو و تجهیزات اداری وسخت افزاری پرداخت.

در ادامه همکاران شبکه نیز به بیان مسائل و مشکلات حوزه کاری خود پرداخته و پیشنهاداتی درخصوص بهبود عملکرد وظایف شبکه ارائه نمودند.

 سپس دکتر محمد کشتکار ضمن تقدیر وتشکر از رئیس و همکاران شبکه دامپزشکی خمینی شهر، وفاق و همدلی و همکاری همه جانبه کارکنان این شبکه را درجهت پیشبرد اهداف سازمانی مهم برشمرد و خاطر نشان کرد با توجه به وضعیت بیماری کرونا، بایستی به گونه ای برنامه ریزی کرد که دورکاری همکاران ، خللی در انجام وظایف و کار ارباب رجوع ایجاد ننماید.

وی با اشاره به اینکه اولویت اول توجه به انجام وظایف و رضایت مراجعین می باشد از کارکنان این شبکه خواست تا در خصوص منابع درآمدی، هزینه ها و پرداخت ها فوق العاده حساس باشنند و برابر قانون و مقررات ابلغی از طرف اداره کل دامپزشکی استان عمل نمایند.

 معاون توسعه مدیریت و منابع دامپزشکی استان در ادامه بابیان اینکه اقدامات خوبی از جانب سازمان دامپزشکی کشور  درخصوص حقوق ودستمزد درحال انجام است، ابراز امیدواری کرد که با فعالیت و پیگیری به نتیجه قابل قبولی خواهیم رسید.

درادامه هیات همراه نیز به بیان مسائل و دیدگاههای مرتبط با حوزه خود  پرداخته و در پایان نیز از بخشهای مختلف شبکه بازدید و نسبت به اخذ گزارش و فعالیت انجام شده، اقدام نمودند.

  • گروه خبری : اخبار شهرستان,شهرستان خمینی شهر,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 274278
کلمات کلیدی
prisf مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی اصفهان

prisf مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی اصفهان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید