• 99/11/20 - 07:53
  • تعداد بازدید : 47
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان اصفهان:

به کارگیری مسئولین فنی و بهداشتی دامپزشکی در واحدهای تولیدی، اهداف طرح واگذاری امور تصدی گری دولت به بخش خصوصی را جامعه عمل پوشانده است

وبینار هماهنگی تشریح طرح به کارگیری مسئولین فنی بهداشتی دامپزشکی در واحدهای دامداری صنعتی کوچک استان اصفهان با هدف ارتقاء وضعیت پیشگیری و مقابله با بیماری های دامی، نظارت بر امور فنی دامپزشکی و... در محل اداره کل دامپزشکی استان اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان؛ وبینار هماهنگی تشریح طرح به کارگیری مسئولین فنی بهداشتی دامپزشکی در واحدهای دامداری صنعتی کوچک(دامداری های با مولد کمتر از 500 راس دام) با حضور معاون سلامت، مسئولین و کارشناسان ادارات ستادی مرتبط و مسئولین شبکه های دامپزشکی 24 گانه استان در محل سالن کنفرانس این اداره کل برگزار شد.

دکتر محمد کشتکار معاون سلامت پیرامون کلیات طرح مذکور با هدف ارتقاء سطح ایمنی غذا در حوزه تولید فرآورده های خام دامی مطالبی را بیان و بر اجرای دستورالعمل های سازمانی تاکید نمود.

وی ارتقاء سطح ایمنی غذا در حوزه فرآورده های خام دامی از طریق نظارت بر وضعیت بیماری های دام، واکسیناسیون و همچنین صدور گواهی حمل دام و تائید تخلیه نهاده های دامی را از اهداف اجرای این طرح عنوان و اظهار داشت: در سالیان اخیر به کارگیری مسئولین فنی و بهداشتی دامپزشکی در واحدهای تولید تا عرضه فرآورده های خام دامی اهداف طرح واگذاری امور تصدی گری دولت به بخش خصوصی را جامعه عمل پوشانده است

در ادامه روش و مراحل اجرای طرح، نقاط مثبت و.... با حضور مسئولین مربوطه برای حاضرین تشریح شد.

 این نشست مجازی با پرسش و پاسخ و ارائه پیشنهاد  و نظر کارشناسی به پایان رسید.

  • گروه خبری : روابط اداره کل دامپزشکی استان اصفهان ,اخبار ستاد استان,خبر,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 271416
کلمات کلیدی
prisf مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی اصفهان

prisf مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی اصفهان

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید