• 99/11/25 - 14:45
  • تعداد بازدید : 37
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
از سوی نماینده ولی فقیه وزارت جهاد کشاورزی انجام پذیرفت؛

تقدیر از مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه اداره کل دامپزشکی استان اصفهان

آیت الله تقوی نماینده ولی فقیه وزارت جهاد کشاورزی از عملکرد حجت الاسلام و المسلمین کیانی با اهدای لوح سپاس تقدیر نمود.+(تصویر لوح)

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان؛ آیت الله سید رضا تقوی نماینده ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی با اهدای لوحی از عملکرد حجت لاسلام و المسلمین احمدرضا کیانی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه این اداره کل تقدیر نمود.

متن تقدیرنامه به شرح زیر است:

حجت الاسلام کیانی

 مسئول محترم دفتر نمایندگی ولی فقیه اداره کل دامپزشکی استان اصفهان

سلام علیکم

توفیق خدمت به نیکوترین و شایسته ترین مردم در نظام اسلامی، فرصت گرانبها و پر افتخاری است که علاوه بر خشنودی مردم، موجبات رضایت پروردگار متعال را در پی خواهد داشت و به یقین در این راستا کسانی موفق و سربلند خواهند بود که بتوانند به خوبی از این فرصت مسئولیت در راستای جلب رضایت خداوند و خدمت صادقانه و موثر به مردم نهایت استفاده را ببرد. قطعاً کار برای رضای خداوند بدون اجرت و پاداش نخواهد ماند.

بدین وسیله لازم می‌دانم از زحمات بی شائبه و موثری که در امر خدمت رسانی به جامعه پرتلاش و ارزشمند کشاورزان و بهره‌برداران و همچنین حسن همکاری با حوزه نمایندگی ولی فقیه سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان داشته‌اید، تقدیر و تشکر نموده و موفقیت و بهروزی روز افزونتان را از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.

سیدرضا تقوی

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی

 

  • گروه خبری : روابط اداره کل دامپزشکی استان اصفهان ,اخبار ستاد استان,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 271586
کلمات کلیدی
prisf مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی اصفهان

prisf مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی اصفهان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید