• 99/11/29 - 07:25
  • تعداد بازدید : 81
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به پاس کسب عنوان ارزشمند پژوهشگر برتر دستگاه های اجرایی در سال 99؛

تقدیر استاندار اصفهان از مسئول آموزش و معاون فاوا اداره کل دامپزشکی استان اصفهان

استاندار اصفهان با اهدای لوح سپاس به دکتر اردلان مظاهری از همت عالی و تلاش های ارزشمند وی در عرصه پژوهش و فناوری تقدیر نمود.+(تصویر لوح)

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان؛ در بیست و یکمین هفته پژوهش و فناوری استان در سال جاری، دکتر اردلان مظاهری مسئول آموزش و معاون فاوا موفق به کسب عنوان ارزشمند پژوهشگر برتر گردید و با تقدیم لوح و تندیس از سوی دکتر عباس رضایی استاندار و دکتر جعفر قیصری رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از وی تجلیل شد.

روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان کسب این موفقیت ارزنده را خدمت همکار محترم، جناب آقای دکتر مظاهری و دیگر فعالان جامعه فرهیخته دامپزشکی استان تبریک عرض نموده و توفیق نقش آفرینی موثر همگان در عرصه های علمی میهن اسلامی را مسئلت می نماید. 

متن تقدیرنامه به شرح زیر است:

هر تلاشی که در آن تحقیق و حقیقت جویی نیست بهره ای ندارد.(امیر المومنین، حضرت علی علیه السلام)

پژوهشگر ارجمند جناب آقای دکتر اردلان مظاهری

 انتخاب شایسته جنابعالی به عنوان پژوهشگر برتر استان اصفهان در سال 1399 را تبریک می گویم. ضمن تقدیر از همت عالی و تلاش های ارزشمند شما در عرصه پژوهش و فناوری، از اینکه با خردورزی، خلاقیت و نوآوری چراغی روشن در مسیر پیشرفت کشور برافروخته و برای تحقق جامعه ای دانایی محور، نقش مهم و موثر ایفا نموده اید، سپاسگزاری می شود.

بیست و یکمین هفته پژوهش و فناوری فرصت مناسبی بود برای معرفی پژوهشگران و فناوران برتر استان و دستاوردهای برجسته پژوهش و فناوری به همگان و به ویژه جوانان تا با افزایش انگیزه آنان شاهد شکوفایی هرچه بیشتر در این زمینه باشیم. از پروردگار متعال آرزوی سلامتی و پیروزی برای شما داشته و امیدوارم همواره شاهد نقش‌آفرینی جنابعالی در پیشبرد ایران عزیز و سرافراز باشیم.

عباس رضایی

استاندار اصفهان

 

  • گروه خبری : روابط اداره کل دامپزشکی استان اصفهان ,اخبار ستاد استان,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 271687
کلمات کلیدی
prisf مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی اصفهان

prisf مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی اصفهان

تصاویر

لوح تقدیر تندیس

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید