• 99/11/25 - 09:16
  • تعداد بازدید : 34
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به پاس تلاش های موثر و ارزنده در اجرای ماده 11 قانون نظارت شرعی بر ذبح و صید؛

تقدیر مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سازمان دامپزشکی کشور از مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان

حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید اسماعیل حسینی مقدم با اهدای لوحی از تلاش های موثر و ارزنده مدیرکل و همچنین مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه دامپزشکی استان اصفهان در اجرای ماده 11 قانون نظارت شرعی بر ذبح و صید تقدیر نمود.+(تصویر لوح ها)

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان؛ حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید اسماعیل مقدم مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سازمان دامپزشکی کشور با اهدای لوحی از تلاش های موثر و  ارزنده دکتر شهرام موحدی مدیر کل و حجت الاسلام و المسلمین احمدرضا کیانی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه دامپزشکی استان اصفهان در راستای اجرای ماده 11 قانون نظارت شرعی بر ذبح و صید تقدیر نمود.

متن تقدیرنامه به شرح زیر است:

برادر ارجمند جناب آقای دکتر شهرام موحدی

 مدیرکل محترم دامپزشکی استان اصفهان

 برگزاری همایش فرهنگ‌سازی غذای حلال و اجرای برنامه‌های آموزشی برای مدیران محترم کشتارگاه‌ها، ناظرین شرعی و بهداشتی و ذابحین آن استان گامی موثر و ارزنده در اجرای ماده ۱۱ قانون نظارت شرعی بر ذبح سید است و در ایجاد آهنگ فعالیت‌های هماهنگ عوامل مرتبط در این امر مهم نقش سازنده دارد.

 به پاس تلاش های ارزنده حضرتعالی در برگزاری برنامه‌های مربوط به همایش مزبور که در دی ماه سال جاری برگزار گردید، این لوح سپاس را تقدیمتان نموده و از خداوند سبحان دوام توفیقات حضرتعالی را تحت زعامت و هدایت ولی امر مسلمین طلب می نمایم. و سلام علیکم و رحمت الله

سایه مقام معظم رهبری مستدام

سید اسماعیل حسینی مقدم

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سازمان دامپزشکی کشور

 

 

  • گروه خبری : روابط اداره کل دامپزشکی استان اصفهان ,اخبار ستاد استان,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 271553
کلمات کلیدی
prisf مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی اصفهان

prisf مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی اصفهان

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید