• 1400/03/11 - 14:04
  • تعداد بازدید : 41
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان:

همه ی ما در برابر خون شهدا مسئولیم/ حضور حداکثری در انتخابات وظیفه شرعی و قانونی است

اولین نشست شورای اداری اداره کل دامپزشکی استان اصفهان در سال 1400 برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان؛ اولین نشست شورای اداری در سال 1400 به ریاست دکتر موحدی و با حضور معاونین و مسئولین ادارات اداری و مالی روز دوشنبه 10 خرداد ماه برگزار گردید.

ابتدا حجت الاسلام والمسین احمد رضا کیانی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه دامپزشکی استان پیرامون اهمیت وافر انتخابات پیش رو سخن گفت و همکاران را به شرکت پرشور و انقلابی در انتخابات پیش رو و تعیین سرنوشت مهین اسلامی در چهار سال آینده دعوت نمود.

سپس هریک از حاضرین در این نشست نقطه نظرات و مشکلات خود را در مباحث اداری مطرح و راهکارهای اجرایی را بیان نمودند.

ضرورت و حفظ و نگهداری هرچه بیشتر از تجهیزات فناوری با توجه به افزایش قیمت ها، نظارت بر حضور و غیاب کارکنان در سراسر استان و رفع مشکل برخی از دستگا ه های ثبت حضور، جمع آوری اطلاعات و تهیه مستندات ارزیابی عملکرد سالیانه، صدور احکام کارگزینی کارکنان، تهیه پروند ه های الکترونیکی کارکنان، تلاش در جهت اخذ اعتبارات،  ارائه گزارش بازدیدهای نظارتی از شبکه های دامپزشکی به مسئولین مرتبط، رعایت حداکثری اصول نامه نگاری در مکاتبات اداری، تکریم حقوق ارباب رجوع و رعایت مفاد صیانت از حقوق شهروندی و... از مهم ترین مباحث مطرح شده در این نشست بود.

در ادامه دکتر موحدی با بیان جمله اعتماد خوب است اما نظارت بهتر است، بر نظارت ادارات ستادی فنی و اداری بر عملکرد شبکه های دامپزشکی شهرستان ها تاکید نمود.

وی مستند سازی تمامی فعالیت ها و اقدامات را امری بسیار مهم عنوان و تلاش بیشتر به جهت تحقق این مهم در سال جاری را از مسئولین ستادی و شهرستانی خواستار شد.

مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان در پایان ضمن خداقوت به تمامی همکاران پرتلاش در سراسر استان، به انتخابات 28 خرداد ماه سال جاری اشاره و با بیان اینکه همه ی ما در برابر خون شهدا مسئولیم، بر حضور حداکثری همه همکاران و خانوداه های آنان در انتخابات و انتخاب فرد اصلح، تحت یک وظیفه شرعی و قانونی تاکید نمود.

این نشست با بیان مصوبات از سوی دکتر موحدی و تاکید بر اجرای ها آن ها در مهلت مقرر و ارائه گزارش در جلسه آتی خاتمه یافت.

 

 

  • گروه خبری : روابط اداره کل دامپزشکی استان اصفهان ,اخبار ستاد استان,خبر,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 274413
کلمات کلیدی
prisf مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی اصفهان

prisf مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی اصفهان

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید