• 99/12/01 - 20:42
  • تعداد بازدید : 29
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛

اجرای اردوی جهادی دامپزشکی در شهرستان آران وبیدگل

سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان آران و بیدگل خدمت رسانی به ساکنین روستاهای کمتر توسعه یافته و دور از مرکز شهرستان را یکی از رسالت های اصلی دامپزشکی عنوان نمود.

به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان آران وبیدگل؛ دکتر سید محمدمهدی نظام طاهری<<سرپرست شبکه>> در تشریح جزییات این خبر گفت: به مناسبت فرا رسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، اردوی جهادی این شبکه در روستای قاسم آباد اجرا گردید.
وی افزود: خدمت رسانی به ساکنین روستاهای کمتر توسعه یافته و دور از مرکز شهرستان یکی از رسالتهای اصلی دامپزشکی می باشد که در این اردوی جهادی، مساحت تقریبی 16 هزار و 500 متر مربع از اماکن نگهداری دام سمپاشی گردید.
دکتر نظام طاهری افزایش سطح آگاهی روستاییان در زمینه پیشگیری وم مبارزه با بیماری های دامی و مشترک بین انسان و دام را از اهداف این اردوی جهادی عنوان و تصریح کرد:اهالی روستای قاسم آباد به صورت چهره به چهره با بیمارهای تب خونریزی دهنده کریمه کنگو، تب مالت، تب برفکی و آنفلوانزای فوق حاد پرندگان آشنا شدند.
سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان آران و بیدگل ضمن امیدواری از اجرای اردوهای جهادی دیگر، در پایان از همکاری صمیمانه اهالی و زحمات دهیار روستای روستای قاسم آباد تشکر و قدردانی نمود.

  • گروه خبری : اخبار شهرستان,خبر,شهرستان آران و بیدگل
  • کد خبر : 271739
کلمات کلیدی
prisf مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی اصفهان

prisf مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی اصفهان

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید