• 99/12/01 - 21:40
  • تعداد بازدید : 29
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در راستایی تسهیل و افزایش سطح خدمت رسانی های دامپزشکی؛

حضور مسئول حراست و بسیج اداره کل دامپزشکی و مسئول بسیج سازندگی و پیشرفت و آبادانی سپاه استان اصفهان در شهرستان بویین میاندشت

مهندس دهقان با حضور در روستاهای قائم آباد و آغچه از توابع شهرستان بویین میاندشت در دیدار با ائمه جماعت و اعضای شورای اسلامی این روستاها، طرح تسهیل خدمت رسانی های دامپزشکی را توجیه نمود.

به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان بویین میاندشت؛ دکتر نصرت الله اصلانی<<رئیس شبکه>>ضمن اعلام این خبر گفت: در راستای تسهیل خدمت رسانی های دامپزشکی به روستاها، مهندس کوروش دهقان مسئول حراست و بسیج اداره کل دامپزشکی با همراهی مسئول بسیج سازندگی و پیشرفت و آبادانی سپاه استان اصفهان به این شهرستان سفرنمودند.
وی افزود: در این سفر مهندس دهقان و همراهان با ائمه جماعت و اعضای شورای اسلامی روستاهای قائم آباد و آغچه دیدار و طی نشستی پیرامون توجیه طرح افزایش خدمت رسانی های دامپزشکی به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان بویین میاندشت تصریح نمود: دیدار و گفتگوی صمیمانه با دامداران روستاهای مذکور و بیان مشکلات از سوی اهالی از دیگر برنامه های سفر مسئول حراست و بسیج اداره کل دامپزشکی و مسئول بسیج سازندگی و پیشرفت و آبادانی سپاه استان به این شهرستان بود.       
شهرستان بوئین میاندشت در فاصله ۱۶۰ کیلومتری غرب استان اصفهان به مرکزیت شهر بوئین میاندشت همجوار با رشته کوههای زاگرس مرکزی قرار دارد و از شمال به شهرستان خوانسار، از جنوب به شهرستان فریدونشهر ، از طرف شرق به شهرستان فریدن و از غرب به شهرستان الیگودرز از توابع استان لرستان منتهی می گردد.

  • گروه خبری : اخبار شهرستان,خبر,شهرستان بوئین میاندشت
  • کد خبر : 271740
کلمات کلیدی
prisf مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی اصفهان

prisf مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی اصفهان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید