• 1401/10/27 - 06:44
  • تعداد بازدید : 91
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان اصفهان؛

پلمب کارگاه غیر مجاز قطعه بندی و بسته بندی قطعات مرغ در شهرستان اصفهان

دکتر حسینی اعلام کرد: کشف و ضبط 5 هزار کیلوگرم مرغ قطعه بندی شده با نشان یکی از برندهای معروف مرغ شمال در یک کارگاه بسته بندی غیرمجاز

به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان اصفهان، دکتر حسینی رئیس شبکه با اعلام این خبر گفت: به دنبال گزارشات مردمی مبنی بر تردد مشکوک خودروهای یخچالدار در یکی از مناطق صنعتی اصفهان ، بازرسان شبکه دامپزشکی شهرستان اصفهان ضمن انجام تحقیقات محیطی، موفق به شناسایی یک کارگاه غیر مجاز قطعه بندی مرغ شدند.
دکتر حسینی گفت: در ادامه با اخذ حکم قضایی از معاون محترم دادستان و با همکاری پلیس اطلاعات و امنیت عمومی اصفهان، تلفن همراه متخلف رهگیری و محل کارگاه مذکور که در حاشیه شهر اصفهان واقع شده بود شناسایی شد.
وی افزود: در این واحد غیر مجاز روزانه بالغ بر 5 هزار کیلوگرم مرغ قطعه بندی و با نشان یکی از برندهای معروف مرغ شمال بسته بندی و توزیع می شد.
 دکتر حسینی تصریح کرد: این واحد غیرمجاز به صورت شبانه و با 12 نفر نیرو که اکثرا اتباع افغانی بودند فعالیت می نموده که با تلاش شبانه روزی کارشناسان شبکه دامپزشکی شهرستان اصفهان، در حین فعالیت شناسایی و پس از اخذ حکم قضایی پلمب و پرونده قضایی آن تحت عنوان تهدید علیه بهداشت عمومی و جعل علامت تجاری، تشکیل و به همراه متخلفان به مراجع قانونی ارسال گردید.
شایان ذکر است از این کارگاه غیر مجاز بالغ بر 5 هزار کیلوگرم مرغ و قطعات، برچسب های جعلی، دو دستگاه پرینتر حرارتی درج تاریخ، دستگاه کلیپس کیسه مرغ و دیگر تجهیزات قطعه بندی و بسته بندی کشف و ضبط گردید.
در پایان رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان اصفهان از مردم خواست برای تهیه فرآورده های خام دامی خود به فروشگاه های معتبر مراجعه نموده و در صورت مشاهده هرگونه تخلف و موارد مشکوک در این حوزه با تلفن 1512 تماس حاصل نمایند.

  • گروه خبری : اخبار شهرستان,خبر,شهرستان اصفهان
  • کد خبر : 296371
prisf مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی اصفهان

prisf مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی اصفهان

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه