• 1402/01/14 - 19:49
  • تعداد بازدید : 487
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
با هدف حفظ و حراست از سرمایه های دامی انجام شد؛

کشف و توقیف 50 تن سویای تقلبی توسط شبکه دامپزشکی شهرستان نجف آباد

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان نجف آباد گفت: مراکزی که اقدام به تقلب در تولید خوراک دام و طیور می نمایند جایگاهی در شبکه تولید و توزیع نهاده ها و خوراک مورد نیاز مراکز دامپروری نداشته و با متخلفان به صورت قاطع برخورد خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان نجف آباد، دکتر فضل اله صالحی (رئیس شبکه) با اعلام این خبر گفت: در راستای شعار دام سالم، غذای سالم، انسان سالم و با رصد و پیگیری های مستمر و غیر محسوس این شبکه از مراکز تولید و عرضه خوراک دام، مقدار 50 تن محموله سویای تقلبی کشف و با همکاری نیروی انتظامی توقیف گردید.

وی گفت: اینگونه خوراک های غیربهداشتی علاوه بر ایجاد خسارات اقتصادی برای قشر زحمتکش دامدار، باعث بروز بیماری های مختلف و مشکلات عمومی و گوارشی در دام ها خواهد شد.

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان نجف آباد با بیان اینکه تأمین بهداشت دام، حفظ و حراست از سرمایه های دامی کشور و تأمین امنیت غذایی جامعه از جمله مهمترین مأموریت های سازمان دامپزشکی کشور است اظهار داشت: خوراک تقلبی و غیر بهداشتی و مراکزی که اقدام به تقلب در تولید خوراک دام و طیور می نمایند جایگاهی در شبکه تولید و توزیع نهاده ها و خوراک مورد نیاز مراکز دامپروری نداشته و با متخلفان به صورت قاطع برخورد خواهد شد.

  • گروه خبری : اخبار شهرستان,خبر,شهرستان نجف آباد
  • کد خبر : 299412
prisf مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی اصفهان

prisf مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی اصفهان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه