• 1401/10/20 - 07:21
  • تعداد بازدید : 82
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به دبیری رییس شبکه دامپزشکی شهرستان فریدونشهر؛

برگزاری اولین جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در شهرستان فریدونشهر

معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان فریدونشهر در این نشست، برهمکاری دستگاه‌های عضو ستاد جهت مقابله با بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان تاکید نمود.

ه گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان فریدونشهر؛ دکتر هادی اصلانی (رئیس شبکه) با اعلام این خبر افزود: اولین جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان شهرستان فریدونشهر با حضور معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان، به دبیری رئیس شبکه دامپزشکی و با حضور سایر اعضای ستاد در محل فرمانداری این شهرستان تشکیل جلسه داد.

دکتر هادی اصلانی رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان فریدونشهر در ابتدای این جلسه ضمن تشریح بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان، علائم و نشانه های بیماری و راه های سرایت آن به سایر پرندگان و انسان، گزارشی از آخرین وضعیت بیماری در جهان، کشور و استان ارائه نمود و با بیان اینکه این بیماری مشترک بین انسان و دام می باشد به زیان های اقتصادی جبران ناپذیر آن به صنعت طیور اشاره کرد.
وی درادامه با بیان نکات بهداشتی و مسائل امنیت زیستی، به فصل مهاجرت پرندگان و اقدامات پیشگیرانه شبکه دامپزشکی شهرستان فریدونشهر با همکاری تعدادی از ادارات عضو ستاد اشاره نمود و خاطر نشان کرد پیشگیری و مقابله با این بیماری همکاری و تعامل تمام اعضای ستاد شهرستان را طلب می کند.

 در پایان رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان فریدونشهر به اهمیت پیشگیری و مقابله با بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان پرداخت و به عواقب و مخاطرات آن در صورت شیوع اشاره نمود و خواستار همکاری کامل دستگاه‌های عضو ستاد با شبکه دامپزشکی شهرستان شد.

  • گروه خبری : اخبار شهرستان,خبر,شهرستان فریدون شهر
  • کد خبر : 296229
prisf مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی اصفهان

prisf مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی اصفهان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه