• 1401/09/24 - 22:43
  • تعداد بازدید : 109
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام تبریک مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان به مناسبت روز ملی پژوهش

دکتر موحدی طی پیامی فرارسیدن 25 آذر ماه روز ملی پژوهش را به تمامی پژوهشگران، اندیشمندان و فن آوران به خصوص فعالان عرصه دامپزشکی استان پهناور اصفهان تبریک عرض نمود.

<<بسم الله الرحمن الرحیم>>

پژوهش در واقع کوششی مستمر برای یافتن بهترین راهکار‌های ممکن جهت حل مشکلات موجود در عرصه‌های مختلف زندگی است که بعنوان یک امر علمی و خلاقانه شناخته می شود.  فعالیت های پژوهشی از شاخص های اصلی توسعه و پیشرفت هر کشوری به حساب می آید که چراغ علم و دانایی را در جامعه روشن نگاه می دارد.  در همین راستا نگاه ویژه و حمایت های همه جانبه از فعالیت های تحقیقاتی و پژوهشی سبب شده است که ایران اسلامی با اتکاء به پیشرفت‌های علمی مبتنی بر کار پژوهشی متخصصان، دانشمندان و دانش پژوهان جوان و متعهد خود، تبدیل به الگویی مناسب در بین کشورهای منطقه و جهان اسلام شود. بی شک حمایت و پشتیبانی از پژوهشگران، اولویت بندی پژوهش ها بر اساس نیازهای توسعه ای کشور از نکاتی است که می تواند مسیر رسیدن به اهداف را هموار سازد.

اینجانب فرارسیدن روز ملی پژوهش را به پژوهشگران، اندیشمندان و فن آوران گرانقدر به خصوص فعالان عرصه دامپزشکی استان پهناور اصفهان تبریک عرض نموده و از زحمات پژوهشگران و دست اندرکاران امر پژوهش در حوزه بهداشت و سلامت عمومی جامعه که اهداف والای تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین را میسر می سانزد، تشکر و قدردانی می نمایم.

 از پیشگاه احدیت می خواهم با تابش نور دانش، آگاهی و هدایت همیشگی خود، ما را برای ساختن و آبادانی هرچه بیشتر ایران اسلامی کمک نماید.

 

دکتر شهرام موحدی

مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان

  • گروه خبری : روابط اداره کل دامپزشکی استان اصفهان ,تبریک و تسلیت,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 295491
کلمات کلیدی
prisf مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی اصفهان

prisf مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی اصفهان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه