• 1401/10/13 - 08:51
  • تعداد بازدید : 93
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان به مناسبت سومین سالگرد شهادت سردار دلها، شهید حاج قاسم سلیمانی

دکتر موحدی در پیامی فرارسیدن سومین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و فرمانده شهید ابومهدی المهندس و همرزمان شهیدش را تسلیت گفت.

<<بسم رب الشهداء و الصدیقین>>

حال سه سال است که از آسمانی شدن و در آغوش کشیدن روح مطهر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس توسط ارواح طیبه شهدا می‌گذرد، ولی هنوز نام و یاد آن‌ها و رشادت، حماسه‌های بی‌بدیل و جوانمردی‌شان مانند چراغ راهی پرفروغ موجب روشن ماندن و افزایش حرارت قلب‌های تشنه آزادی‌خواهان جهان، بیداری قلب‌های خفته جهانیان و منزوی شدن تجاوزگران شده است.

تمام آزادی‌خواهان جهان حاج قاسم را مدافع ملت‌ها و حافظ آرامش و امنیت در منطقه می‌دانستند و الحق که نام سردار دل‌ها برازنده او بود؛ بزرگمردی که مایه عزت و افتخار نه فقط برای ایرانیان بلکه برای تمام مسلمانان جهان بوده و خواهد بود و خاطره و آرمان های مقدس این شهید عزیز که نماد عزت و اقتدار ایران اسلامی است، نزد ملّت قهرمان جاودان خواهد ماند.
اینجانب به نمایندگی از جامعه فرهیخته دامپزشکی استان پهناوراصفهان، سومین سالگرد شهادت سردار رشید اسلام، عزیز ملت، قهرمان امت، حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش را به ‌تمامی دوستداران آن شهدای والامقام به ویژه همکاران محترم تسلیت و تعزیت عرض نموده و از درگاه حق‌تعالی مسألت دارم که یاریگر ما در حفظ امانت گرانقدر آن شهید مظلوم و ادامه راه پاکش باشد.

دکتر شهرام موحدی

مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان

  • گروه خبری : تبریک و تسلیت,خبر,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 295999
کلمات کلیدی
prisf مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی اصفهان

prisf مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی اصفهان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه