• 1402/03/23 - 11:25
  • تعداد بازدید : 425
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان به مناسبت فرا رسیدن روز و هفته جهاد کشاورزی

دکتر موسوی طی پیامی آغاز هفته گرامیداشت جهاد کشاورزی و 27 خرداد روز ملی جهاد کشاورزی را به تمامی جهادگران و سربازان عرصه کار و تلاش و سازندگی و کشاورزی تبریک عرض نمود.

سم الله الرحمن الرحیم>>

هو أنْشأکمْ من الْأرْض و اسْتعْمرکمْ فیها. (هود، ۶۱) اوست (خداست) که شما را از زمین آفرید و آبادی آن را به شما واگذاشت.

  ۲۱ خرداد ماه آغاز هفته جهاد کشاورزی و ۲۷ خرداد ماه مصادف با سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل جهاد سازندگی، روز جهاد کشاورزی است، این هفته که در سال جاری مزین شده با شعار "جهاد کشاورزی، امنیت غذایی و گشایش در سفره مردم"، فرصت مناسبی است تا با مرور بر تجارب به دست آمده و تبیین پتانسیل‌ها و توانمندی‌ها در جهت جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی گام برداریم.

جهاد کشاورزی نهادی برآمده از نظام مقدس جمهوری اسلامی است و جهادگران این عرصه، راویان حدیث تلاش و سخت کوشی هستند که توانستند در مسیر محرومیت زدایی و ایجاد پیشرفت در کشاورزی گام های استوار و موثری بردارند.

به واقع از روزگار قدیم تا به امروز،خ بخش کشاورزی و دامپروری به عنوان یکی از بخش های بنیادین نظام توسعه اقتصادی کشور با بهره مندی از علم و دانش متخصصان و کارآمدترین تکنولوژی برای دستیابی به اهداف عالی خود که همانا استقلال، امنیت غذایی و توسعه همه جانبه است تلاش می کند. اینجانب فرصت را مغتنم دانسته و با کمال افتخار، فرا رسیدن روز و هفته جهاد کشاورزی را به مدیریت و مجموعه کارکنان سازمان جهاد کشاورزی استان، تمامی جهادگران و سربازان عرصه کار و تلاش و سازندگی و کشاورزی تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

دکتر سید رضا موسوی

مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان

  • گروه خبری : روابط اداره کل دامپزشکی استان اصفهان ,تبریک و تسلیت,اخبار ستاد استان,خبر,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 303153
کلمات کلیدی
prisf مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی اصفهان

prisf مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی اصفهان

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه