• 1399/10/12 - 21:24
  • تعداد بازدید : 165
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام مدیر کل دامپزشکی استان اصفهان به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار دلها، سپهد شهید حاج قاسم سلیمانی

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان، دکتر موحدی به مناسبت سیزدهم دی ماه سالروز شهادت ناجوانمردانه حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش، پیامی به شرح زیر صادر نمود.

<<بسم الله الرحمن الرحیم>>

یک سال از شهادت قرمان امت، سردار پر افتخار ولایت، شهید حاج قاسم سلیمانی گذشت اما عطر و بوی تفکر این سردار دل‌ها در سراسر ایران اسلامی ساری و جاری است.

مکتب حاج قاسم به همگان این نکته را یادآوری کرد که میدان مبارزه حق علیه باطل مرز و جغرافیا نمی‌شناسد و همه جای جهان خط مقدم نبرد حق علیه باطل است.

پیام فطری الهام بخش مکتب حاج قاسم اکنون در جان و دل انسان‌های آگاه و حق مدارنشسته است و طیف گسترده‌ای از وجدان‌های پاک و حق جو را با خود همراه ساخته است.

بدون شک انقلاب اسلامی با پرورش فرزندان جان برکف و شهادت طلب، امروز هزاران سردار فداکار و مجاهد فی سبیل الله را تحویل جامعه بشری داده است.

اینجانب ضمن گرامیداشت ایام شهادت ام ابیها فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت یاد و خاطره ی همه ی شهدای مدافع حرم و راه حق و حقیقت، سیزدهم دیماه سالروز شهادت نا جوانمردانه نماد مقاومت و شهید زنده در کلام رهبر معظم انقلاب، سردار دلها، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی(ره) را به خانواده معظم آن شهید معزز و مردم قهرمان و ولایتمدار و سرفراز ایران اسلامی تسلیت عرض می نمایم

.

دکتر شهرام موحدی

مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان

  • گروه خبری : روابط اداره کل دامپزشکی استان اصفهان ,اخبار ستاد استان,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 258750

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید