چاپ
ارسال به دوست

سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان گلپایگان خبر داد:

بازدید معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان اصفهان از کشتارگاه های صنعتی دام و طیور شهرستان گلپایگان

دکتر شهبازی اظهار داشت: با هدف ساماندهی طیور بومی شهرستان گلپایگان جلسه ای با حضور معاون سلامت اداره کل دامپزشکی و مدیر امور طیور سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان گلپایگان ، دکتر امیر مسعود شهبازی <<سرپرست شبکه>> با اعلام این خبر گفت: دکتر محمدکشتکار معاون سلامت، دکتر خامسی پور رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی استان و همچنین دکتر کردآبادی رئیس اداره طیور، آبزیان، زنبورعسل و کرم ابریشم اداره کل دامپزشکی استان اصفهان با حضور در این شهرستان نسبت به بازدید کارشناسی دوره ای از مراکز تحت پوشش نظارتی اقدام نمودند.

وی افزود: معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان و همراهان با حضور در کشتارگاه صنعتی دام این شهرستان، نواقص را مشاهده و اصلاحات مورد نیاز در جهت رفع نقاط ضعف بهداشتی این محل را بیان نمودند.

سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان گلپایگان تصریح کرد: معاون سلامت و رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی اداره کل دامپزشکی استان، کشتارگاه صنعتی طیور این شهرستان را مورد بازدید کارشناسی قرار دادند و از اقدامات و اصلاحات انجام شده با توجه به بازدید های گذشته ابراز رضایت نمودند..

وی گفت: در ارتباط با ساماندهی طیور بومی این شهرستان جلسه با محوریت این شبکه و با حضور دکتر کشتکار، دکتر کردآبادی و مهندس زهرا فیضی مدیر امور  طیور سازمان جهاد کشاورزی استان در محل مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان گلپایگان برگزار شد.

سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان گلپایگان در پایان خاطرنشان کرد: در این جلسه مقرر شد واحد های پرورش مرغ مادر رنگی این شهرستان که پروانه داشته اند، تحت نظارت دامپزشکی و جهاد کشاورزی جهت تکمیل زنجیره تولید حمایت شوند.

 

                    

 

 

 

  • کد خبر: ١٢٩٢١١/
  • ٢٣:٣٦ - 1398/02/12/
  • تعداد بازدید: 43

خروج