چاپ
ارسال به دوست

پیام تبریک دکتر شهرام موحدی مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان به مناسبت فرارسیدن بهار طبیعت و سال نو

متن پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

بهار از باشكوه ترين جلوه هاي خدا در جهان هستي است كه مي توان با تماشاي آن راهي به سوي خدا يافت و جمال پروردگار را به تماشا نشست. بهار مي‌آيد تا در گوش جانمان، مؤمنانه زمزمه كند و يادآور شود كه روزگار، هميشه بر يك قرار نمي‌ماند و قرار ما زمينيان در بي‌قراري همين روزگار نهفته است، تا باورمان شود كه پايان هر سياهي، سپيدي و پايان هر زمستان، بهاري زیبا و رنگارنگ است.

نوروز نیز اگر چه پایانی است بر یک سال تلاش صادقانه ، اما سرآغازی است برکوشش و خدمتی دیگر، سالی که ما را برآن می دارد تا با امید به فردائی بهتر تلاش خود را دوچندان ساخته، سختی ها را از پیش رو برداشته و با توکّل بر ایزد منان نقش و سهم مهم خود را در حفظ و ارتقاء سطح بهداشت عمومی و سلامت جامعه ایفا نمائیم.

مفتخرم، خاضعانه سرتعظیم به پیشگاه با عظمت خدای سبحان فرود آورده  و حضرتش را  شاکر باشم که ما را یاری نمود تا با غلبه بر مشکلات و رفع موانع و تبدیل تهدیدها به فرصت ها، در سالی که رهبر فرزانه انقلاب اسلامی آن را سال رونق تولید نامگذاری  فرموده اند، کارنامه ای قابل قبول ارائه و سربلند و پیروز از آن بیرون آئیم.

اینجانب پیشاپیش فرا رسیدن بهار طبیعت و سال نو را که جلوه ای از عظمت، جلال و جمال الهی است را تبریک عرض نموده و از درگاه ایزد یکتا ایامی فرخنده، مبارک و سرشار از سلامتی را برای همگان آرزو مندم.

دکتر شهرام موحدی

مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٠٥٢١/
  • ١٢:٠١ - 1398/12/29/
  • تعداد بازدید: 51

خروج