چاپ
ارسال به دوست

به پاس تلاش و زحمات صادقانه در تحقق اهداف؛

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان اصفهان مورد تقدیر قرار گرفت

مهندس محمدرضا مومنی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان دامپزشکی کشور با اهداء لوحی از تلاش های صادقانه و ارزشمند دکتر عبدالرضا مرادی و سایر همکاران مرتبط قدردانی نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان متن تقدیرنامه بدین شرح است:

بسمه تعالی

(من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق)

جناب آقای دکتر عبدالرضا مرادی

معاون محترم توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان اصفهان

توفیق خدمت، فرصت گرانبها و پرافتخاری است که علاوه بر خشنودی مردم، موجبات رضایت پروردگار متعال را در پی خواهد داشت و در این راستا کسانی موفق و سربلند خواهد بود که بتوانند به خوبی از این فرصت مسئولیت در راستای جلب رضایت خداوند و خدمت صادقانه و موثر به مردم نهایت استفاده را ببرند. قطعا کار برای رضای خداوند بی اجر و ثواب نخواهد ماند.

بدین وسیله مراتب سپاس خود را از تلاش و زحمات صالدقانه جنابعالی در حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان اصفهان اعلام می نمایم. امید است در راستای اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.

محمدرضا مومنی

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان دامپزشکی کشور

 

روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان ضمن تبریک به دکتر مرادی و دیگر همکاران محترم اداری در سراسر استان، دریافت این تقدیر نامه را مرهون تلاش های ارزشمند در تحقق اهداف والای سازمانی، انجام اقدامات شاخص، ارتقاء عملکرد و ... عنوان نموده و از خدمات صادقانه همکاران مرتبط در اداره کل و شبکه های دامپزشکی استان تشکر و قدردانی می نماید.

 


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٢٨٨٦/
  • ٢٢:٢٧ - 1399/03/26/
  • تعداد بازدید: 41

خروج