چاپ
ارسال به دوست

همزمان با چهارمین روز از فصل تابستان 99؛

اعضای شرکت تعاونی مصرف کارکنان دامپزشکی استان اصفهان به پای صندوق های رای خواهند رفت

تعاونی مصرف کارکنان شاغل و بازنشسته دامپزشکی استان اصفهان پس از اعلام نتایج انتخابات اعضای هئیت مدیره و بازرس، فعالیت رسمی خود را آغاز خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان؛ جلسه هم اندیشی تعاونی مصرف کارکنان شاغل و بازنشسته دامپزشکی استان، با حضور نامزدین هیئت مدیره و بازرس این تعاونی مصرف در محل سالن جلسات شماره یک این اداره کل برگزار شد.

ابتدا عبدالرضا مرادی معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان و عضو هیئت موسس تعاونی مصرف، گزارشی از روند تاسیس این تعاونی ارائه نمود.

وی در ادامه به مباحث برنامه ریزی تشکیل اولین مجمع عمومی و انتخابات این تعاونی مصرف پرداخت و تصریح کرد: تمامی مقدمات برگزاری انتخابات در اسفند ماه سال گذشته برنامه ریزی شده بود اما با توجه به بروز بیماری کووید 19 و تلاش همه جانبه به جهت پیشگیری از این بیماری و اهمیت سلامت همکاران، تمامی برنامه ها به مدت چهار ماه با تاخیر روبه رو شد.

دکتر مرادی سپس در خصوص پیش نویس نحوه برگزاری انتخابات اعضای هیئت مدیره و بازرس مطالبی را بیان و از نامزدین حاضر در این نشست در خواست نمود: پیشنهادهای خود را به منظور نحوه بهتر برگزاری جلسه مجمع عمومی و انتخابات ارائه نمایند.

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان با اشاره به این که همه ی نامزدین هیئت مدیره و بازرس تعاونی مصرف از همکاران توانمند، فعال و قابل اعتماد می باشند، بر یک تلاش جمعی و ارائه خدمات گوناگون رفاهی به همکاران عضو در قالب تعاونی مصرف تاکید کرد.

در ادامه هریک از حاضرین از حمایت های همه جانبه مدیرکل دامپزشکی استان به جهت تشکیل این تعاونی مصرف و همچنین زحمات اعضای هیئت موسس تشکر و قدردانی نموده و پیشنهادهای سازنده خود را به منظور نحوه تبلیغات و برگزاری انتخابات در سطح استان به بهترین وجه ممکن بیان نمودند.

آنان با اشاره به این موضوع که دسترسی آسان اعضای تعاونی مصرف به جهت حضور در انتخابات بسیار حائز اهمیت است، همگی یک صدا بر خدمت به همکاران و برگزاری انتخاباتی پرشور با حداکثر مشارکت تاکید نمودند.

سپس مهندس کوروش دهقان مسئول حراست و مهندس حسن رشید میاب مسئول ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات اداره کل دامپزشکی استان به عنوان مسئولین اجرایی و نظارت بر انتخابات تعاونی مصرف معرفی شدند.

درپایان این نشست دکتر مرادی مشارکت تمامی نامزدها و اعضای تعاونی مصرف در روند انتخابات را خواستار شد و خاطر نشان کرد: ان شالله خلاء 30 ساله تعاونی مصرف دامپزشکی استان با جهش خدمت از سوی اعضای هیئت مدیره جبران شود.

شایان ذکر است مجمع عمومی و انتخابات تعاونی مصرف کارکنان شاغل و بازنشسته دامپزشکی استان در روز چهارشنبه چهارم تیرماه 99 برگزار و اسامی نامزدین هیئت مدیره و بازرس پس از تایید صلاحیت، اعلام خواهد شد.

 


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٣٠٤٥/
  • ١٥:٢٧ - 1399/04/01/
  • تعداد بازدید: 63

خروج