چاپ
ارسال به دوست

ضرب و شتم مسئول فنی بهداشتی دامپزشکی وظیفه شناس یک واحد بسته بندی تخم مرغ در شهرستان نجف آباد

مسئولین اداره کل دامپزشکی استان اصفهان به جهت پیگیری موضوع با حضور در بیمارستان شریعتی اصفهان از دکتر شاهینی عیادت نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان؛ دکتر امیرحسین شاهینی مسئول فنی بهداشتی یکی از واحدهای بسته بندی تخم مرغ خوراکی در شهرستان نجف آباد، با توجه به  وظیفه نظارت بهداشتی بر چرخه تولید فرآورده های خام دامی و تامین امنیت غذایی، بعداز ظهر روز سه شنبه سوم تیر ماه 99 به منظور اجرای قانون مبنی بر پلمب خط تولید با توجه به عدم حضور مسئول فنی بهداشتی، به محل واحد تولیدی مذکور مراجعه نموده که با سرسختی و مخالفت مواجه می شود.

پس از اصرار دکتر شاهینی مبنی بر توقف تولید بر اساس قانون، ایشان مورد ضرب و شتم قرار گرفته و  به جهت درمان به بیمارستان شریعتی اصفهان اعزام می گردد.

این موضوع سریعا در دستور کار مسئولین اداره کل دامپزشکی استان اصفهان قرارگرفته و به جهت روشن شدن تمامی ابعاد تخلف، ضمن احضار مدیر واحد و بررسی ویژه موضوع، نسبت به تشکیل پرونده اقدام و ضارب به مراجع قضایی شهرستان نجف آباد معرفی خواهد شد.

شایان ذکر است به جهت پیگیری بیشتر موضوع و دفاع از حق این همکار بخش خصوصی، مسئول حراست، مسئول اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی اداره کل دامپزشکی استان و مسئول شبکه دامپزشکی شهرستان نجف آباد با حضور در بخش اورژانس بیمارستان دکتر شریعتی شهر اصفهان از دکتر شاهینی عیادت و دلجویی نمودند.

 


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٣١٤٨/
  • ١١:٣٧ - 1399/04/04/
  • تعداد بازدید: 115

خروج