چاپ
ارسال به دوست

با حضور معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان اصفهان:

یک کارخانه تولید خوراک دام درشرق شهرستان اصفهان افتتاح گردید.

دکتر محمد کشتکار درمراسم بهره برداری کارخانه خوراک دام آشیان دام سپاهان گفت: تمام سعی و تلاش خویش را به کار می بندیم تا با حمایت از کارآفرینان و مساعدت در حل و فصل مسائل، زنجیره تولیدی تعاونی آشیان دام سپاهان هرچه زودتر به بهره برداری برسد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان، در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یک کارخانه خوراک دام به ظرفیت تولید 10 تن در ساعت و اشتغال زایی مستقیم 20 نفر در شرق شهرستان اصفهان(شهرورزنه) با حضور مسئولان کشوری، استانی وشهرستانی مورد بهره برداری قرارگرفت.

دکتر محمد کشتکار<<معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان اصفهان>> در آیین افتتاحیه با بیان تاریخچه ای از شکل گیری صنعت طیور و کارخانجات خوراک درکشور، تصریح کرد: ایجاد زنجیره های تولیدی و تشکل های قوی، کمک شایانی در کاهش هزینه ها، تامین مواد اولیه خوب و با کیفیت و حذف واسطه گری ها می کند و در نتیجه منجر به رشد و شکوفایی این صنعت می شود.

وی رعایت ضوابط فنی و بهداشتی بر اساس دستورالعمل های سازمان دامپزشکی کشور را در تمامی مراحل احداث و راه اندازی کارخانه های خوراک و دام را بسیار ضروری دانست و خاطر نشان کرد:کارخانه آشیان دام سپاهان در منطقه شرق شهرستان اصفهان با همتی والای مدیران و کارشناسان و اعتماد مردمی احداث شده است و شرط موفقیت آن، تکمیل زنجیره تولید، ایجاد یک تیم علمی و آموزش دیده، استفاده از تکنولوژی مدرن، استفاده از مواد اولیه مرغوب و داشتن مدیریت عالی است، که این موارد می تواند در احیای دامداری های کوچک این منطقه و ایجاد اشتغال نقش به سزایی ایفا نماید.

معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان اصفهان در پایان اظهارنمود: با عنایت به اثبات توانایی جوانان این منطقه، ما نیز در مجموعه دامپزشکی استان و شهرستان تمام سعی و تلاش خویش را به کار می بندیم تا با حمایت از کارآفرینان و مساعدت در حل و فصل مسائل، زنجیره تولیدی تعاونی آشیان دام سپاهان هرچه زودتر به بهره برداری برسد.

مسئولان حاضر در آیین افتتاحیه کارخانه خوراک دام و طیور در پایان با حضور در واحد بسته بندی گوشت قرمز این زنجیره تولیدی از روند احداث آن بازدید نمودند.

 

  • کد خبر: ٧٥٤٢/
  • ١٦:٢٣ - 1397/12/21/
  • تعداد بازدید: 120

خروج