• 1402/12/23 - 09:48
  • تعداد بازدید : 89
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در راستای حفظ و حراست از سرمایه های ملی؛

برگزاری اردوی جهاد دامپزشکی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان در شهرستان فلاورجان

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان، با برنامه ریزی ها و هماهنگی های صورت گرفته، اردوی جهاد دامپزشکی استان اصفهان در در دو روستا ی شرودان و کروچ شهرستان لنجان با هدف حفظ و حراست از سرمایه های ملی در تاریخ 19 و 20 اسفند ماه سال 1402 برگزار گردید.                 

دکتر علیرضا لارابی رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان فلاورجان گفت: این اردوی جهادی با مشارکت فرمانداری، جهادکشاورزی، بسیج سازندگی، بسیج مهندسین جامعه کشاورزان، قرارگاه جهادی رضویون و شورای جهادی ناحیه مقاومت فلاورجان و دهیاران و شورای اسلامی روستاهای شرودان و کروچ به مدت دو روز و در قالب 8 اکیپ و 25 نفر نیرو برگزار شد.

وی ادامه داد: در این اردوی جهادی در مجموع 10 هزار و 450 رأس دام سبک علیه بیماری آبله، 10 هزار و 450 رأس دام سبک علیه بیماری شاربن، 2 هزارو 150 راس دام سنگین علیه بیماری بروسلوز،  186قلاده سگ گله و نگهبان علیه بیماری هاری، 15 هزار و 550 قطعه طیور روستایی علیه بیماری نیوکاسل واکسینه و 102 هزار و 500 مترمربع جایگاه نگهداری دام و 11 هزار و 200 راس بدن دام سبک و سنگین سم‌پاشی و ضدعفونی گردیدند. 156 راس دام سبک و سنگین روستائیان به صورت رایگان با هدف تشخیص و درمان معاینه گردید، همچنین پمفلت های آموزشی بیماری‌های مشترک بین انسان و دام بین روستاییان توزیع و نکات لازم به‌صورت چهره به چهره آموزش داده شد.

در پایان رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان فلاورجان ضمن تشکر از پرسنل زحمتکش شبکه دامپزشکی، از همکاری تمامی ارگان ها و نهادها در اجرای این اردوی جهادی تشکر و قدردانی نمود.

  • گروه خبری : روابط اداره کل دامپزشکی استان اصفهان ,اخبار ستاد استان,خبر,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 316457
prisf مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی اصفهان

prisf مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی اصفهان

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه