• 1401/11/04 - 07:07
  • تعداد بازدید : 355
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان خوروبیابانک؛

برگزاری دوره آموزشی آشنایی پاسداران ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خوروبیابانک با فعالیت های دامپزشکی

دکتر مصطفی شایگان اعلام نمود: در امر کنترل شرایط بحرانی در بیماری های واگیردامی و مشترک بین انسان و دام، همکاری همه جانبه ی بسیج و سایر ارگان های مربوطه با دامپزشکی لازم می باشد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان خوروبیابانک، دکتر مصطفی شایگان رئیس شبکه ضمن اعلام این خبر گفت: دوره آموزشی آشنایی پاسداران ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خوروبیابانک با فعالیت های دامپزشکی در محل فرمانداری شهرستان و در راستای آگاهی بخشی و آشنایی هرچه بیشتر پاسداران و بسیجیان با فعالیت ها و خدمات شبکه دامپزشکی شهرستان خوروبیابانک برگزار گردید.
وی افزود: در این دوره آموزشی موضوعات مختلفی از قبیل شرح اهمیت وظایف دامپزشکی در تامین سلامت و امنیت غذایی جامعه، اهمیت سلامت دام در تامین سلامت جامعه ، بیماری های مشترک بین انسان و دام، آشنایی با مراحل استحصال حلال گوشت قرمز در کشتارگاه های خارج از کشور ارئه گردید.
در پایان رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان خوروبیابانک ضمن تشکر از همکاری ناحیه مقاومت بسیج شهرستان، اعلام کرد: در امر کنترل شرایط بحرانی در بیماری های واگیردامی و مشترک بین انسان و دام، همکاری همه جانبه ی بسیج و سایر ارگان های مربوطه با دامپزشکی لازم می باشد.

  • گروه خبری : اخبار شهرستان,خبر,شهرستان خور و بیابانک
  • کد خبر : 296562
prisf مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی اصفهان

prisf مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی اصفهان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه