• 1402/12/24 - 10:53
  • تعداد بازدید : 96
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
حادثه ای دیگر برای پرسنل دامپزشکی استان اصفهان؛

همکار شبکه دامپزشکی شهرستان فلاورجان حین انجام واکسیناسیون هاری، توسط گاز گرفتگی سگ مصدوم و راهی بیمارستان شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان، کارشناس واحد بهداشت و مدیریت بیماری های دامی این شبکه حین انجام عملیات واکسیناسیون هاری سگ در روستای شرودان شهرستان فلاورجان از ناحیه انگشت دست دچار مصدومیت شدید شد.

محسن رهنما نسب در حین ماموریت، هنگام انجام واکسیناسیون هاری در روستای شرودان این شهرستان، ضمن مهار بودن سگ توسط صاحب آن، با توجه به وحشی بودن سگ از مهار خارج شده و در حمله غافلگیرانه انگشت دست همکار شبکه را به شدت گاز گرفته که موجب مصدومیت شدید وی گردید.

دکتر علیرضا لارابی رئیس شبکه دامپزشکی فلاورجان ضمن اعلام آسیب دیدگی جدی همکار این شبکه، از ادامه روند  پیشگیری و درمان بیماری هاری با توجه به مشترک بودن این بیماری خطرناک و کشنده بین انسان و حیوان، توسط کادر پزشکی خبر داد.

وی  با اشاره به مخاطرات و آسیب های جدی شاغلین حوزه دامپزشکی و قرار گرفتن در معرض بیماری های مشترک خطرناک بین انسان و دام، گفت: همچنان متاسفانه مسئله تصویب قانون سختی کار دامپزشکی، با توجه به تعداد زیاد حوادث صورت گرفته برای پرسنل در سطح کشور اجرایی نشده و امید است مسئولان امر در جهت حمایت از این قشر خدوم جامعه که در خط مقدم صیانت از سلامت و امنیت غذایی جامعه حضور دارند اقدامات لازم صورت پذیرد.

  • گروه خبری : روابط اداره کل دامپزشکی استان اصفهان ,اخبار ستاد استان,خبر,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 316536
prisf مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی اصفهان

prisf مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی اصفهان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه