• 1401/02/29 - 10:49
  • تعداد بازدید : 1143
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان اصفهان:

اجرای دقیق دستورالعمل ها، انجام وظایف به نحو احسن و... گامی مهم در پیشبرد اهداف سازمانی می باشد

دکتر کشتکار و گروه ارزیابی همراه، عملکرد شبکه دامپزشکی شهرستان مبارکه در حوزه های مرتبط را مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان مبارکه؛ دکتر محمد کشتکار معاون توسعه مدیریت و منابع به همراه سرپرست اداره فن آوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری، رئیس امور مالی و سرپرست اداره امور اداری، رفاه و پشتیبانی اداره کل دامپزشکی استان ضمن حضور در محل شبکه و دیدار با رئیس و کارکنان، عملکرد شبکه در حوزه های اداری و مالی مورد ارزیابی قرار گرفت.

دکتر محمد سلیمانی پور رئیس شبکه در ابتدای جلسه ضمن عرض خیرمقدم به مسئولین ستادی استان، گزارشی از عملکرد اداری و فنی شبکه ارائه و پس از آن تیم ستادی از واحدهای این شبکه بازدید و عملکرد آنها را ارزیابی نمودند.

در ادامه این بازدید دکتر کشتکار و هیات همراه در نشستی صمیمانه با کارکنان شبکه به پاسخگویی مشکلات و معضلات موجود مطرح شده پرداختند و راهکارهایی جهت کاهش معضلات مطرح و گزارشی از پیگیری های انجام شده در استان در خصوص رفع موانع ارائه شد و هیات همراه در خصوص لزوم پیگیری اعتبارات تملک دارایی، در آمده ماده 5 و سند ساختمان اداری و سایر موارد تاکید نمودن.

دکتر کشتکار معاون توسعه مدیریت و منابع دامپزشکی استان با اشاره به وجود مطالب و مشکلات بیان شده، از همت و زحمات شبانه روزی کارکنان شبکه تقدیر و تشکر نمود و افزود: اجرای دقیق دستورالعمل ها، انجام وظایف به نحو احسن و... گامی مهم در پیشبرد اهداف سازمانی می باشد.

 

  • گروه خبری : اخبار شهرستان,خبر,شهرستان مبارکه,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 286290
کلمات کلیدی
prisf مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی اصفهان

prisf مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی اصفهان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه