• 1401/07/21 - 08:21
  • تعداد بازدید : 984
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
همزمان با هفته گرامیداشت دامپزشکی؛

دیدار و گفتگوی فرماندار شهرستان سمیرم با معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان اصفهان

مهندس الیاس پور به مناسبت هفته دامپزشکی با حضور در محل شبکه دامپزشکی شهرستان سمیرم با معاون توسعه مدیریت و منابع دامپزشکی استان، رئیس و کارکنان این شبکه دیدار نمود.

به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان سمیرم؛ همزمان با هفته گرامیداشت دامپزشکی دکتر محمد کشتکار معاون توسعه و منابع با همراهی مهندس کوروش دهقان مسئول حراست و امیر مساح مسئول واحد حقوقی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان به این شهرستان سفر نمودند.

با عنایت به این سفر، مهندس الیاس پور فرماندار شهرستان سمیرم با حضور در شبکه دامپزشکی شهرستان ضمن تبریک 14 مهر ماه روز ملی و هفته دامپزشکی و دیدار با دکتر کشتکار معاون توسعه مدیریت و منابع دامپزشکی استان، دکتر ترزبان <<رئیس شبکه>> و کارشناسان و کارکنان این شبکه، از خدمات انجام شده توسط دامپزشکی در سطح شهرستان با هدف ارتقاء سطح بهداشت و سلامتی عمومی، صیانت از سرمایه های دامی و ... تقدیر نمود.

در این دیدار و گفتگو معاون توسعه و منایع دامپزشکی استان ضمن تشکر از حضور فرماندار به شرح مختصری از فعالیتهای دامپزشکی پرداخت و مشکلات و کمبودهای دامپزشکی را بیان نمود.

وی در بخشی دیگر بهبود وضعیت اعتبارات، تعمیر و تجهیز ساختمان، خودروهای شبکه و همچنین پبگیری و همکاری در تعیین تکلیف زمین شبکه دامپزشکی سمیرم و پست دامپزشکی پادنا را خواستار شد.

  • گروه خبری : روابط اداره کل دامپزشکی استان اصفهان ,اخبار شهرستان,خبر,شهرستان سمیرم,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 291301
کلمات کلیدی
prisf مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی اصفهان

prisf مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی اصفهان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه